Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | Black | HDMI | 15 m
- TootjadGoobay
- Mudel: 61164
- Saadavus: 5
-
15€
Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet | Black | HDMI | 15 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| Net weight | 0.28 kg |
| Omadused | 4K Ultra HD support |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 374 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 31.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: goobay high speed hdmi cable with ethernet black hdmi 15 m, 61164, goobay, audiovideo kaablid

